Щоб в ліс ходити і грибів не боятися

Останнім часом в Україні почастішали випадки отруєння грибами. Аналіз свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки.
Івано-Франківщина  щедра і багата на різноманітні грибні делікатеси. Тому буде актуальним нагадати мешканцям нашого краю про всю небезпеку цих смачних знахідок.
Під час збирання, у першу чергу, потрібно звертати увагу на форму гриба, зовнішнє забарвлення, колір і запах м’якоті до розрізу і після. Це допоможе розрізняти ядовиті гриби. Адже багато з них мають у природі своїх «двійників» і їх треба чітко розрізняти і ніколи не брати у руки «незнайомців», особливо це правило стосується дітей.
На жаль, біда трапляється з тими, хто не може відрізнити їстівні гриби від отруйних. Тому у грибний сезон потрібно ще раз пригадати собі ознаки отруйних грибів.

Основні причини отруєнь:

  • вживання отруйних грибів;
  • неправильне приготування умовно їстівних грибів;
  • вживання старих або зіпсованих їстівних грибів;
  • вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби,  підберезники мають своїх небезпечних двійників).

Симптоми отруєння: нудота, блювота, біль у животі, посилене потовиділення, зниження артеріального тиску, судоми, мимовільне сечовиділення, проноси, розвиток симптомів серцево-судинної недостатності.

Застерігаємо!

-   Купуйте гриби тільки у відведених для їх продажу місцях (магазинах, теплицях, спеціалізованих      кіосках), особливо уникайте стихійних ринків.
-   Збирайте і купуйте тільки гриби, про які вам відомо, що вони їстівні.
-   Не збирайте гриби:
•якщо не впевнені, що знаєте їх – якими б апетитними вони не здавалися;
•поблизу транспортних магістралей, на промислових пустирях, колишніх смітниках, в хімічно та радіаційно небезпечних зонах;
• невідомі, особливо з циліндричною ніжкою, у основі якої є потовщення “бульба”, оточене  оболонкою
•з ушкодженою ніжкою, старих, в’ялих, червивих або ослизлих;
•ніколи не збирайте пластинчаті гриби, отруйні гриби маскуються під них;
•”шампіньйони” та “печериці”, у яких пластинки нижньої поверхні капелюшка гриба білого кольору.
- Не порівнюйте зібрані чи придбані гриби із зображеннями в різних довідниках, – вони не завжди відповідають дійсності.
-   Не куштуйте сирі гриби на смак.
-   Ще раз перевірте вдома гриби, особливо ті, які збирали діти; усі сумнівні –викидайте; нижню частину ніжки гриба, що забруднена грунтом – викидайте; гриби промийте, у маслюків та мокрух зніміть з капелюшка слизьку плівку.
- Гриби підлягають кулінарній обробці в день збору, інакше в них утворюється трупна отрута.
-   При обробці кип’ятіть гриби 7-10 хвилин у воді, після чого відвар злийте;лише тоді гриби можна варити або смажити.
-  Обов’язково вимочіть або відваріть умовно їстівні гриби, які використовують для соління, – грузді, вовнянки та інші, котрі містять молочний сік, тим самим позбудетесь гірких речовин, які уражають слизову оболонку шлунку.
-   Не пригощайте, ні в якому разі, грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок.
-   Гриби (зеленушка, синяк-дубовик, та деякі інші) містять отруйні речовини, які у шлунку не розчиняються; у взаємодії із алкоголем отрута розчиняється та викликає бурхливе отруєння.
-   Значна кількість грибів, які досі вважались їстівними, містять мікродози отруйних речовин; якщо вживати їх декілька днів підряд – також може статись отруєння.
- Суворо дотримуйтеся правил консервування грибів; неправильно приготовлені консервовані гриби можуть викликати дуже важке захворювання – ботулізм; гриби, які довго зберігалися, обов’язково прокип’ятіть 10-15 хвилин.
Грибникам на замітку! Гриби здатні накопичувати в собі з’єднання важких металів. А одним з найбільш активних їх розповсюджувачів є автотранспорт, його вихлопні гази. Тому не збирайте гриби, що ростуть вздовж автомагістра­лей. Від регулярного їх вживання може розвинутися анемія і зменшитись здат­ність організму чинити опір інфекційним захворюванням.

Пам’ятайте! Навіть при легкому отруєнні грибами треба негайно викликати лікаря та звернутися до медичної установи. Часто від того, як швидко буде надано медичну допомогу, залежить життя людини.

Мар’яна Уляшкевич,
методист обласного методичного кабінету
грибы-min6a5e718f8ad87dbd645f9539ef66a34b_grib6

This entry was posted in Статті педагогічних працівників. Bookmark the permalink.