Функціональне навчання в місті Коломиї

У період з 12 по 13 лютого 2019 року працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області (завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Городенка) Дячук Д.П, завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Коломиї) Мудько В.С.) проведено функціональне навчання з  особами, які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації територій і об’єктів, інших видів спеціальної обробки, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки  та з працівниками чергово-диспетчерських служб органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.
Під час занять працівники чергово-диспетчерських служб сформували вміння та навички щодо прогнозування та оцінки загроз виникнення надзвичайних ситуацій, щодо засвоєння порядку дій чергового диспетчера при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.
Особливу увагу для осіб, які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації територій і об’єктів, інших видів спеціальної обробки, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки, було звернено на застосовування засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю.

Мудько В.С.,
завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Коломиї)
IMG_20190212_101615
IMG_20190212_101630
IMG_20190212_102649

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.