У філії АТ «Укрексімбанк» проведено спеціальне об’єктове навчання

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах та організаціях міста Івано-Франківська в філії АТ «Укрексімбанк» в місті Івано-Франківську 27-28 лютого 2018 року проведено спеціальне об’єктове навчання.
Під час спеціального об’єктового навчання з органами управління, силами цивільного захисту, працівниками філії відпрацьовані дії у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій мирного часу.
Навчальні питання включали практичні заходи щодо оповіщення і укриття персоналу під час стихійного лиха, надання домедичної допомоги постраждалим, екстреної евакуації при умовній пожежі та її гасіння первинними засобами, взаємодії з підрозділом пожежно-рятувальної служби.
Практична допомога керівному складу та фахівцям філії у підготовці та проведенні спеціального об’єктового навчання була надана старшим майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів Куриловичем В.П.

Павелко А.Й.,
начальник циклу практичної підготовки
підполковник служби цивільного захисту
DSC_0273
DSC_0291
20180227_115741
DSC_0300

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.