У медичному університеті проведено навчання з питань пожежної безпеки та цивільного захисту

Кожному керівнику і співробітнику установи чи закладу необхідно знати основні вимоги, організаційні та інженерно-технічні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на своїх об’єктах. Особливо актуальними стають такі заходи, якщо від знань та дій кожного безпосередньо залежить безпека людей та власності. Тому забезпечення пожежної безпеки є складовою частиною діяльності посадових осіб, працівників підприємств, установ, організацій до обов’язків яких належить виконання і забезпечення виконання заходів пожежної безпеки.
Відтак, 7 листопада з працівниками Івано-Франківського національного медичного університету проведено навчання з питань пожежної безпеки та  надано ґрунтовні рекомендації і поради щодо дій в умовах воєнної загрози та можливих проявів терористичних актів.
Начальник Центру полковник служби цивільного захисту Борисюк Р.З. ознайомив слухачів з вимогами щодо правил пожежної безпеки, порядку використання первинних засобів пожежогасіння та дій посадових осіб і працівників під час виникнення пожежі.
Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій передбачає підвищення рівня загальних пожежно-технічних знань, вивчення правил пожежної безпеки з урахуванням особливостей виробництва, ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, оволодіння навичками використання наявних засобів пожежогасіння, особливо на об’єктах з масовим перебуванням людей.
Наступними до працівників університету звернулися викладачі обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів Полив’яний М.Б. та Осипчук М.В., які довели алгоритм дій за сигналом оповіщення “Увага всім!”, роз’яснили питання щодо проведення евакуації, які є захисні споруди цивільного захисту та пристосовані укриття.
Разом з цим, присутнім  нагадали про правилами протипожежної безпеки в побуті, проінформували щодо порядку дій при виявленні підозрілих та вибухових предметів. Загалом, слухацька аудиторія отримала основні теоретичні та практичні навики дій під час виникнення нештатних подій.
Вичерпно відповідаючи на запитання працівників університету, фахівці Центру зауважували, що надзвичайну подію легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки. Тому, сподіваємось, що отримані знання сприятимуть підвищенню професійного рівня слухачів та покращенню стану запобігання надзвичайним ситуація

Уляшкевич М.О.,
методист обласного методичного кабінету
0IMG_0136
0IMG_0133
0IMG_0134
0IMG_0142

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.