“Техногенна безпека Івано-Франківської області”

Під такою назвою 22 березня на базі НМЦ ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області відбувся семінар в рамках науково-методичного об’єднання, яке покликане сприяти реалізації державної політики щодо цивільного захисту та безпеки життєдіяльності людини і має на меті сприяння поліпшенню навчальної, методичної та науково-дослідної роботи, які виконуються кафедрами (циклами) та окремими викладачами за програмами підготовки студентів вищих навчальних закладів із дисциплін «Безпека життєдіяльності» та «Цивільний захист».

У вступному слові начальник Центру полковник служби ЦЗ Борисюк Р.З. привітав гостей та зазначив, що даний семінар є одним з перших практичних заходів науково-методичного об’єднання.

У заході взяли участь заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА – голова об’єднання Сташків А.Б., ректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Зуб’як Р.М., началиник відділу департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Іваник Р.І., педегогічні працівники Центру та представники закладів вищої освіти. Зокрема, Поплавський О.П., доцент кафедри БЖД Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, кандидат фізико-математичних наук наголосив на важливості техногенної безпеки у Карпатському регіоні.

У свою чергу Юрченко Д.Ю., викладач Івано-Франківського медичного університету довів учасникам зібрання інформацію про внесок теплових електростанцій на твердому паливі у забрудненні довкілля (на прикладі Бурштинської ТЕС).

У свою чергу викладач обласних та міста Івано-Франківська курсів УКК Полив’яний М.Б. звернув увагу присутніх на аналіз та оцінку техногенних загроз на території Івано-Франківської області.

Підбиваючи підсумки роботи, голова об’єднання Сташків А.Б. зазначив, що такі семінари є в наш час актуальними і потрібними та організовуватимуться і надалі з метою підвищення якості навчання учасників освітнього процесу з питань цивільного захисту та безпеки житєдіяльності.

Дейдей М.Б.,
методист обласного методичного кабінету

DSC_6104DSC_6112
DSC_6214
DSC_6183
DSC_6239

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.