Слухачі курсів набули нових знань та умінь і вдосконалили свої навички

13 лютого завершився курс з функціонального навчання керівників об’єктових спеціалізованих протипожежнихслужб та формувань цивільного захисту.
Навчання проводилось з урахуванням специфіки навчальної категорії та відбувалось у навчальних класах Центру і на навчально-матеріальній базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС  в Івано-Франківській області.
Під час проходження курсів слухачі поповнили свої  теоретичні знання з пожежної тактики, набули нових умінь з прийняття рішень у ролі керівника формування цивільного захисту та вдосконалили свої навички щодо застосування засобів пожежогасіння, засобів індивідуального захисту та надання домедичної допомоги у невідкладних станах.
Заняття зі слухачами проводили працівники циклу практичної підготовки (Курилович В.П., Райковський В.Я., підполковник служби цивільного захисту Павелко А.Й.) та навчального пункту  Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС  в Івано-Франківській області (Кузик В.Д., майор служби цивільного захисту Ярич В.В.).

Павелко А.Й.,
начальник циклу практичної підготовки,
підполковник служби цивільного захисту

01
02
03
04
05
06

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.