Пікнік – без шкоди!

Після важкої зими абсолютно природним здається бажання людей вибратися на природу. Але не варто забувати, що довгоочікуваний пікнік може не тільки принести задоволення, але і заподіяти серйозні неприємності, як і вашому організму так і довкіллю.
Тому почнемо наш огляд з елементарних правил, яких варто дотримуватися:
Обираємо місце для пікніка
Про те, куди ви з сім’єю або друзями поїдете (а може, і підете), краще подумати заздалегідь. Або ж вивчіть нову місцевість і запам’ятайте маршрут, звернувши увагу на орієнтири і можливі небезпеки. Все індивідуально. В ідеалі, звичайно, щоб там було і сонечко, і тінь, а також яка-небудь водойма – річка або озеро.
Збираємо речі
Першою справою при зборах необхідно звернути увагу на деталі. Обов’язково перевірте ножі та інші столові прилади, дощечку для нарізання, серветки. Якщо плануєте розводити вогонь і готувати на багатті, не забудьте мангал, шампура, вугілля, сокиру, захисні рукавички.
Посуд на пікніках зазвичай використовується одноразовий, він легкий і не потрібно тягнути його назад додому. Однак пам’ятайте, що викидати його слід не прямо на місці, а в спеціальних місцях, тому найкраще захопити з собою  пакет для сміття і не забувайте про засоби особистої гігієни.
Не обійтися в весняну пору і без пледа, який можна простелити на землю (або сховатися в разі похолодання). Навесні грунт ще не досить прогрівся, тому найкраще взяти з собою килимки. І не забудьте про парасольки і дощовики!
Що взяти з їжі?
Продукти не повинні бути такими, що швидко псуються або вимагають особливих умов транспортування. Ідеальні в’ялені риба та м’ясо, сирокопчена ковбаса, зварені круто яйця.
Бутерброди будуть набагато смачніше, якщо ви приготуєте їх не вдома, заздалегідь, а прямо на свіжому повітрі.
З м’ясом і рибою, приготованими на відкритому вогні, краще всього поєднуються овочі та зелень.
Прийнято, що свята повинні обов’язково проходити з алкоголем. Якщо хочете, щоб вихідні вам запам’яталися і не страждати від похмілля, рекомендується вживати алкоголь в міру. З м’ясом відмінно поєднується червоне сухе вино. 1-2 келиха – норма, яка не завдасть шкоди організму.
Коли всі вже наїлися солоних страв, завжди хочеться поласувати солоденьким. Це можуть бути кекси, печиво або батончики, а може й корисніший варіант – сезонні фрукти.
Запасайтеся достатньою кількістю рідини: чаєм, звичайною або мінеральною водою, соками, адже водний баланс необхідно підтримувати завжди і скрізь, тим більше на природі.
Убезпечте себе
Пам’ятайте, що одяг і взуття для пікніка повинні бути зручними, повністю закривати руки і ноги. І для дітей, і для дорослих необхідні головні убори – в травні сонце вже активне.
З весною розпочинається сезон кліщів та комарів. Захопіть спрей (на місці розпилюйте його на себе далеко від їжі).
Не зайвою буде й аптечка з першим необхідним.У неї потрібно покласти кілька перев’язувальних пакетів, перекис водню і зеленку для обробки ран, пару стерильних голок від шприців (знадобляться для видалення скалок). Обов’язкові знеболюючий препарат (ібупрофен або німесулід), сонцезахисний крем.
Щоб їжа не псувалася – не лишайте її на відкритому повітрі. Зручно буде тримати деякі страви у термосумці.
Не забудьте прибрати за собою
Виїжджаючи на пікнік обов`язково візьміть із собою пакети для сміття. Перед тим, як залишати місце «стоянки» зберіть все після себе в мішки і винесіть у спеціально відведені місця, а якщо таких немає – заберіть сміття із собою.
Не залишайте навіть дрібне сміття. Особливу увагу приділяйте уламкам скляних пляшок і тліючим недопалкам – вони легко можуть викликати лісову пожежу.
Прості правила пікніка допоможуть вам провести вихідні весело і безпечно для здоров’я.

Дейдей М.Б.,
методист обласного методичного кабінету
пікнік                            

This entry was posted in Статті педагогічних працівників. Bookmark the permalink.