Проведено групове заняття щодо підготовки до командно-штабного навчання

10 липня педагогічними працівниками Центру проведено групові заняття з підготовки  керівного складу і фахівців Долинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, що залучаються до участі у  командно-штабному навчанні органів управління та сил районної ланки.
На заняттях були присутні представники районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасових евакуаційних органів району, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту району, керівники підприємств, організацій.
Завідувачем обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів Піндусом Є.Т. та завідувачем Калуських курсів Калабішкою В.В. проведено заняття з вивчення методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту, порядку дій щодо приведення їх у готовність, збору та узагальнення інформації про обстановку, її оцінку, роботи керівників спеціалізованих служб цивільного захисту під час проведення командно-штабних навчань, порядку підготовки та проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Піндус Є.Т.,
завідувач обласних та міста
Івано-Франківська курсів УКК
Изображение 013
Изображение 012

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.