Проведено групове заняття щодо підготовки до командно-штабного навчання у Коломийському районі

02 серпня педагогічними працівниками Центру проведено групові заняття з підготовки  керівного складу і фахівців Коломийської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, що залучаються до участі у  командно-штабному навчанні органів управління та сил районної ланки.
Перед початком заходу вступне слово взяв перший заступник голови районної адміністрації Печенюк Н.Є, який наголосив на важливості проведення КШН та відповідальності осіб, які візьмуть у ньому участь.
На заняттях були присутні представники районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасових евакуаційних органів району, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту району, керівники підприємств, організацій.
Завідувачем обласного методичного кабінету Кудрицьким І.В. та майстром виробничого навчання Мудьком В.С. проведено заняття з вивчення методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту, порядку дій щодо приведення їх у готовність, збору та узагальнення інформації про обстановку, її оцінку, роботи керівників спеціалізованих служб цивільного захисту під час проведення командно-штабних навчань, порядку підготовки та проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань.

Кудрицький І.В.
Завідувач обласного методичного кабінету

001 (1) 008 014

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.