Проведення функціонального навчання

У період з 19 по 20 лютого 2019 року завідувачами пунктів (навчально-консультаційними у м. Городенка, Коломиї) Дячуком Д.П. та Мудьком В.С. проведено функціональне навчання з  особами, які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації територій і об’єктів, інших видів спеціальної обробки, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки  та з працівниками чергово-диспетчерських служб органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.
Під час занять працівники чергово-диспетчерських служб сформували вміння та навички щодо прогнозування та оцінки загроз виникнення надзвичайних ситуацій щодо засвоєння порядку дій чергового диспетчера при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.
Для осіб, які залучаються до організації та проведення робіт з дегазації, дезактивації територій і об’єктів, інших видів спеціальної обробки, дозиметричного контролю та радіаційно-хімічної розвідки, було приділено увагу щодо будови і застосовування засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної та хімічної розвідки та дозиметричного контролю.

Дячук Д.П.
завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Городенка)
IMG_20190219_093649
IMG_20190219_103118

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.