Освітяни продемонстрували готовність до захисту дітей

Безпека – це не просто обсяг засвоєних знань, але й уміння правильно поводитися в різних ситуаціях. Завдання педагогів і батьків полягає не тільки в тім , щоб оберігати і захищати дітей, але й підготувати їх до зустрічі з різними складними, а інколи й з небезпечними життєвими ситуаціями.

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи з безпеки життєдіяльності, практичного закріплення знань та умінь у ЗДО №19 «Троянда» було проведено показовий «Тиждень безпеки дитини».

У заході взяли участь представники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області, Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, У ДСНС в області, КУ «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба», керівники закладів дошкільної освіти м. Івано-Франківська.

В ході заходу старший майстер виробничого навчання Курилович В.П. довів присутнім зміни у нормативно-правовій базі з цивільного захисту в закладах дошкільної освіти.

Також освітяни мали можливість обмінятись досвідом щодо проведення навчально-виховної роботи з дітьми з питань безпеки життєдіяльності, а також безпосередньо про організацію та проведення «Тижня безпеки дитини», як головного етапу практичного закріплення знань та навичок з питань безпеки життєдіяльності у дітей та практичної підготовки працівників дошкільних закладів щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Програма заходу передбачала проведення занять з вивчення учасниками сучасних вимог до організації цивільного захисту в закладі освіти, демонстрацію основних навчально-виховних елементів Тижня безпеки дитини, порядок надання домедичної допомоги при невідкладних станах, проведення вікторин та конкурсів з тематики БЖД, практичне тренування з відпрацюванням заходів з евакуації та показові виступи рятувальників.

Підсумовуючи роботу семінару, його учасники висловили щиру подяку завідувачу закладу Вірстюк Н.В. та педагогічному колективу за можливість ознайомитися з кращим педагогічним досвідом підготовки та проведення заходів «Тижня безпеки дитини» із запобігання та реагування на надзвичайні ситуації. Без сумніву, отримані педагогами знання посприяють удосконаленню якості проведення «Тижня безпеки дитини» в садочках, а також послугують підвищенню ефективності освітнього процесу з БЖД та ЦЗ у закладах дошкільної освіти.

Уляшкевич М.О.,

методист обласного методичного кабінету

58737329_313515382676331_3747032788763672576_n
58612977_1185889838260542_8588538525765337088_n
DSC_8039
DSC_8099
DSC_8167

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.