Обговорено і вирішено низку актуальних питань щодо діяльності Центру

20 квітня поточного року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області під головуванням начальника Центру полковника служби цивільного захисту Борисюка Р.З. з метою підведення підсумків роботи Центру за перший квартал 2018 року – проведено чергове засідання педагогічної ради.
З доповідями про результати роботи виступили керівники структурних підрозділів Центру. Ними було відзначено проблемні питання, які виникали під час роботи та визначено основні пріоритетні завдання. Особливий наголос було зроблено на питаннях виконання плану комплектування курсів слухачами за І квартал 2018 року та на найважливіших напрямках роботи: консультаційно-методичній і практичній допомозі керівництву суб’єктів господарювання та інформаційно-просвітницькій роботі серед населення з питань підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.
Про результати проведення атестації педагогічних працівників Центру у 2017/2018 навчальному році доповіла методист обласного методичного кабінету, секретар атестаційної комісії Уляшкевич М.О. Відзначивши зростання кількості педагогічних працівників Центру, які підвищили свою кваліфікаційну категорію, методист наголосила на важливості подальшого підвищення рівня педагогічної майстерності не лише в рік атестації, але й в міжатестаційний період.
Далі в.о. завідувача обласного методичного кабінету Кудрицький І.В. ознайомив членів педагогічної ради із постановою КМУ від 28 березня 2018 року № 230 «Про внесення змін до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».
Наступним питанням, яке виносилось на розгляд педагогічної ради, була презентація методичних посібників «Організація цивільного захисту у загальноосвітніх навчальних закладах освіти», «Організація цивільного захисту у дошкільних закладах освіти», над якими працює педагогічний склад Центру. За результатами спільного обговорення було прийнято рішення про доопрацювання і винесення для схвалення педагогічною радою Центру у червні місяці.
Завідувачем кабінету навчального (інформаційних технологій) Уляшкевичем В.Р. було доведено вимоги наказів та окремих доручень ДСНС України щодо використання комп’ютерних програм та забезпечення захисту інформаційних ресурсів.
Відтак, плідна співпраця під час Ради дозволила вирішити  низку актуальних питань щодо діяльності Центру. Наприкінці начальник Центру узагальнив результати роботи за 1 квартал 2018 року, оцінив роботу колективу як задовільну та зазначив, що у наступному періоді перед Центром стоять не менш важливі завдання, які потрібно виконати якісно та в повному обсязі.

Уляшкевич М.О.,
методист обласного методичного кабінету
P80420-131243
P80420-132359
P80420-142624
P80420-133225
P80420-133613
P80420-135245

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.