Надано практичну допомогу новоствореним територіальним громадам

31 травня цього року працівниками обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів з метою надання методичної допомоги з питань цивільного захисту було здійснено виїзд до Угринівської та Загвіздянської об’єднаних територіальних громад Тисменицького району.
До повноважень територіальних громад віднесено забезпечення цивільного захисту на відповідній території. Тож актуальним питанням зустрічі стало обговорення реалізації основних заходів цивільного захисту в новоствореній громаді та створення на їх базі ефективної системи протидії пожежам та техногенним аваріям.
Окремо, акцентувалась увага щодо наявності інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту. Адже кожний відвідувач пункту повинен мати можливість отримати конкретну інформацію про ймовірні НС у районі його проживання, місця укриття та маршрути проходу до них, порядок евакуації, тощо.
Також працівники громади отримали методичні рекомендації з питань організації заходів цивільного захисту та пам’ятки застережливого характеру. Дані методичні матеріали, безперечно, стануть у нагоді в процесі подальшої діяльності щодо організації цивільного захисту в  новостворених громадах.

Уляшкевич М.О.,
методист обласного методичного кабінету
0IMG_2789
0IMG_2780
0IMG_2787

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.