Навчання освітян діям у надзвичайних ситуаціях

Саме про це йшлося на навчанні заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів, що відбулося із 13 по 16 березня згідно з планом комплектування на 2018 рік. В процесі виконання навчальної програми викладачі обласних курсів Осипчук М.В., Полив’яний М.Б., Левицький Н.Б. конкретно і змістовно опрацювали із присутніми питання організації цивільного захисту, протипожежної безпеки, ознайомили їх із особливостями техногенних загроз та природних небезпек регіону.
З особливою увагою працювали слухачі над алгоритмом відшкодування матеріальних збитків, завданих надзвичайними ситуаціями, над сучасними методами надання домедичної та психологічної допомоги потерпілим. Обмін досвідом роботи із підготовки та проведення Дня цивільного захисту в навчальних закладах цікаво пройшов на семінарському занятті, яке проводили заступник завідувача курсів Болюк З.А. та майстер виробничого навчання Райковський В.Я.
Із змістовними доповідями виступили слухачі курсів, які розповіли про організаційні заходи проведення Дня цивільного захисту, розробку навчально-пізнавальної роботи з дітьми.
Особливу увагу було звернуто на організацію та проведення оповіщення та евакуації в навчальному закладі. Про встановлення системи оповіщення в школі цікаво розповів та продемонстрував майстер виробничого навчання Райковський В.Р, а слухач Хромей Роман Михайлович із Микитинецької ЗОШ 1-3 ступенів провів практично евакуацію із присутніми на курсах. Всі слухачі успішно склали тести та отримали посвідчення встановленого взірця.

Болюк  З.А., 
заступник  завідувача  обласних та
міста Івано-Франківська курсів  УКК

IMG_2394
IMG_2398
IMG_2402
IMG_2405
IMG_2407
IMG_2410

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.