Навчалися працівники евакуаційних органів

На обласних та міста Івано-Франківська курсах удосконалення керівних кадрів з  24 по 26 квітня навчались посадові особи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, які очолюють тимчасові органи з питань евакуації, виконують обов’язки секретарів евакуаційних комісій.
До проведення навчальних занять залучався начальник відділу управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Корольчук І. І., який акцентував увагу присутніх на основних завданнях евакуаційних органів місцевого рівня в умовах можливого виникнення надзвичайних ситуацій.
Викладачі курсів Осипчук М.В., Полив’яний М.Б. проводили групові вправи, на яких слухачі удосконалювали свої знання у питаннях роботи тимчасових органів з питань евакуації під час реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечення евакуаційних заходів, організації різних видів захисту населення та територій тощо.
Слухачами курсів було відпрацьовано індивідуальні завдання щодо організації роботи евакуаційних органів під час стихійного лиха, дано відповіді на питання спеціальних тестів, та за результатами навчання отримано посвідчення встановленого взірця.

 
Піндус Є.Т.,
завідувач обласних та м. Івано-Франківська курсів
удосконалення керівних кадрів

IMG_2664_1
IMG_2666_1
IMG_2671_1
IMG_2673_1

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.