Здійснено підготовку до проведення командно-штабного навчання

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 07.02.2019 № 42 «Про основні заходи цивільного захисту на 2019 рік» на території Городенківського району 11 квітня передбачено проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ.
З метою ефективної підготовки та якісного проведення зазначеного заходу 05.04.2019 року в.о. завідувача обласного методичного кабінету Кудрицьким І.В. та завідувачем пункту (навчально-косультаційногого в м.Городенка) Дячуком Д.П. на базі районної державної адміністрації було організовано та проведено групове заняття на тему: «Методика проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту».
На занятті були присутні члени районної комісії з питань ТЕБ та НС, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту та представники об’єктів господарської діяльності, а саме начальник Городенківського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз», директор філії «Східна» АТ «Прикрпаттяобленерго», директор Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, де одночасно з проведенням КШН будуть проходити комплексні об’єктові навчання.

Кудрицький І.В.,
в.о. завідувача обласного методичного кабінету
IMG_20190405_110027
IMG_20190405_110037

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.