День ЦЗ в закладах освіти м. Калуша

Згідно з наказом начальника управління освіти Калуської міської ради в закладах освіти міста Калуш у квітня місяці проведено Дні цивільного захисту.
Метою та завданням тренування ставилось вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти при виникненні надзвичайних ситуацій, формування і розвиток високих морально-психологічних якостей, практично перевірити вміння користуватись засобами індивідуального захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу, визначити готовність структурних ланок до виконання завдань за своїм призначенням.
Методичний супровід по підготовці до проведення Дня цивільного захисту надано завідувачем Калуських курсів 3 категорії Калабішкою В.В. і майстром виробничого навчання курсів Тепаком П.М.
Підчас надання методичного супроводу було проведено аналіз плану реагування на надзвичайні ситуації. Відпрацьовано документи на проведення навчання. Проведено інструктивно-методичні заняття та інструктажі.
В ході проведення навчання проведено евакуацію всіх учнів, а   учнів 11-х класів на базі Калуського міськрайвідділу ДСНС в Івано-Франківській області ознайомлено з аварійно-рятувальною. медичною технікою та проведено практичні заходи по рятуванню людей і гасіння пожеж.

Калабішка В.В.,
завідувач Калуських курсів
IMG_20180419_100554
IMG_20180419_085649

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.