ГОЛОВНІ
ЗАВДАННЯ НМЦ ЦЗ та БЖД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 НА 2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Забезпечити функціональне навчання осіб керівного складу ЦЗ та інших управлінських кадрів і фахівців, на яких поширюється дія законів у сфері ЦЗ.

2. Організувати взаємодію з територіальними органами управління у сфері ЦЗ з питань ведення облікових даних про якісний та кількісний склад категорій посадових осіб, які повинні проходити навчання у сфері ЦЗ за державним замовленням та угодами з юридичними та фізичними особами.

3. Забезпечити обов’язкову участь педагогічних працівників структурних підрозділів центру у заходах, запланованих ДСНС України, ІДУ у сфері ЦЗ, ОДА, управлінням ДСНС в області.

4. Удосконалювати та розвивати навчальну матеріально-технічну базу структурних підрозділів центру, послідовно запроваджувати у навчальний процес сучасну мультимедійну техніку і обладнання та інноваційні технології навчання.

5. Активно розробляти та видавати навчально-методичні посібники з організації функціонального  навчання, підготовки населення до дій у НС.

6. Здійснювати пропаганду щодо питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності через засоби масової інформації.

7. Координувати діяльності з питань методичної роботи базових (опорних) навчальних закладів щодо безпеки життєдіяльності та навчально-методичне консультування підприємств, установ, організацій з підготовки населення до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.