Відбулось чергове засідання педагогічної ради

23 лютого 2018 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області було проведено педагогічну раду у ході якої обговорено і вирішено низку актуальних питань щодо діяльності Центру.
Розпочав засідання начальник Центру полковник служби цивільного захисту Борисюк Р.З. У своєму виступі він довів інформацію щодо проведення спеціального об’єктового навчання з цивільного захисту, що відбулось на шахті «Степова» ДП «Львіввугілля» м. Червонограда Львівської області за участі представників апарату ДСНС України, структурних підрозділів з питань цивільного захисту облдержадміністрації, ГУ ДСНС України у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
Далі, відповідно до порядку денного, було розглянуто та обговорено навчально-методичні матеріали з функціонального навчання; пропозиції до Рекомендацій для органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо організації та виконання заходів захисту населення в умовах особливого періоду та воєнно-політичних конфліктів, направлених ДСНС України.
З доповідями про результати роботи виступили керівники структурних підрозділів Центру. Ними було відзначено проблемні питання, які виникали під час роботи та визначено основні пріоритетні завдання.
У заключному слові начальник Центру зазначив, що колектив Центру спроможний добросовісно виконувати поставлені завдання щодо підвищення ефективності навчальної та методичної роботи та про те, що у наступному періоді перед нами стоять не менш важливі завдання, які потрібно виконати якісно та в повному обсязі.
Сподіваємося, що персонал Центру прикладе всіх зусиль для повного та ефективного виконання поставлених завдань за призначенням.

Уляшкевич М.О.,
методист обласного методичного кабінету
IMG_1250
IMG_1258
IMG_1252

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.