Відбулось відкриття новоствореного підрозділу

16 листопада урочисто відкрили пункт (навчально-консультаційний у місті Городенці), який увійшов до складу Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області.
З нагоди відкриття, на захід завітали представники Центру,  міської, районної влади, Городенківського РВ У ДСНС в Івано-Франківській області та священнослужитель, який освятив дане приміщення.
Варто зазначити, що за сприяння Городенківської районної влади, пункту (навчально-консультаційному  у місті Городенці) надано нове приміщення, яке обладнано сучасною комп’ютерною технікою, меблями.
Очолив Пункт Дячук Д.П. За новоствореним підрозділом будуть закріплені Городенківський, Снятинський та Тлумацький райони області.
Основними напрямками діяльності стане:
- організація та проведення навчань, тренувань та інших заходів з питань цивільного захисту;
- надання консультаційно-методичної допомоги керівництву консультаційних пунктів при житлово-експлуатаційних органах та органах місцевого самоврядування;
- проведення інформаційно-просвітницької роботи та пропаганди знань серед населення з питань захисту і дій у надзвичайних ситуаціях.
Також діяльність пункту (навчально-консультаційного  у місті Городенці) буде спрямована на здійснення практичного навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та сприяння виконанню органами місцевого самоврядування завдань з підготовки населення до дій у надзвичайних, несприятливих побутових ситуаціях та в умовах терористичного акту.

Мудько В.С., 
завідувач пункту (навчально-консультаційного у м. Коломиї)
IMG_20181116_114557
IMG_0113
IMG_0151

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.