Виїзні заняття у Галицькому районі

У червні проведено функціональне навчання за виїзною формою з інструкторами консультаційних пунктів з питань цивільного захисту об’єднаної територіальної громади та сільських рад, а також заняття з керівниками навчальних груп з підготовки діям у надзвичайних ситуаціях працівників суб’єктів господарювання Галицького району.
Заняття та консультації безпосередньо проводились працівниками циклу практичної підготовки обласних та міста Івано-Франківська курсів удосконалення керівних кадрів та обласного методичного кабінету Центру.
Проведено консультації з відповідальними працівниками щодо діяльності консультаційних пунктів, роботи керівників навчальних груп та організації і проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань у другому півріччі суб’єктами господарювання Галицького району.
Відповідальним працівникам роздано зразки документів, пам’ятки щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях та з питань безпеки життєдіяльності, відпрацьовано навчальні вправи щодо оформлення документації і підготовки до проведення навчальних заходів.

Павелко А.Й.,
начальник циклу практичної підготовки
підполковник служби цивільного захисту
01
02
03
04
05
06
07

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.