Атестація, як важлива складова підвищення педагогічної кваліфікації

27 березня у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області було проведено чергову атестацію педагогічних працівників.
Зі вступним словом виступив голова атестаційної комісії, начальник Центру полковник служби цивільного захисту Борисюк Р.З. Він довів основні вимоги Типового положення про атестацію педагогічних працівників, визначив мету та завдання атестації.
Секретар атестаційної комісії Уляшкевич М.О. наголосила на основних критеріях атестації щодо відповідності займаним посадам фахівців Центру.
У свою чергу, педагогічні працівники, що атестувались, підготували творчі звіти з напрацюваннями інформаційно-просвітницьких матеріалів, пам’яток, рекомендацій, індивідуальних, тестових завдань з підтверджуючими фото- та відеоматеріалами та низку інших звітних документів.
Після доведення характеристики, атестаційна комісія заслуховувала кожного педагогічного працівника, який підлягав атестації. У своїх виступах вони підтвердили, що відповідають посадам, які займають згідно вимог нормативно-правових документів з атестації Міністерства освіти і науки України та Методичних рекомендацій з організації роботи атестаційних комісій щодо атестації педагогічних працівників навчальних закладів цивільного захисту, навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.
Нагадаємо, що атестація сприяє розвитку творчої ініціативи, підвищенню рівня професійної майстерності та якості педагогічної праці. Підготовка до неї здійснюється впродовж усього навчального року. Кожен з тих, хто атестується, опрацьовує методичні рекомендації та систематизує педагогічні напрацювання. Чим вища майстерність працівника, тим ефективніший навчальний процес та його результативність.
Підбиваючи підсумки, начальник Центру подякував усім за проведену роботу у міжатестаційний період, побажав подальшого удосконалення професійної майстерності, творчого натхнення та нових здобутків.

Уляшкевич М.О.,
методист обласного методичного кабінету
IMG_1262
IMG_1266
IMG_1264

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.